1B Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ
Piątkowy poranek, klasa 1b spędziła w Filii nr 6 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zgierzu. Panie bibliotekarki przygotowały dla uczniów ciekawe zajęcia biblioedukacyjne, podczas których uczniowie zapoznali się z treścią nastrojowej opowieści o magii czytania pod tytułem „Kiedy otwierasz książkę " autorstwa Caroline Derlarka oraz wykonali własnoręcznie zakładki do książek. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!