1B Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ 

Ocena 0/5
plakat przedstawiający zajęcia

Piątkowy poranek, klasa 1b spędziła w Filii nr 6 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zgierzu. Panie bibliotekarki przygotowały dla uczniów ciekawe zajęcia biblioedukacyjne, podczas których uczniowie zapoznali się z treścią nastrojowej opowieści o magii czytania pod tytułem „Kiedy otwierasz książkę " autorstwa Caroline Derlarka oraz wykonali własnoręcznie zakładki do książek. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją.

Galeria zdjęć

Uczniowie podczas zajęć biblioedukacyjnych uczniowie tworzący zakładki uczniowie w trakcie zajęć biblioedukacyjnych plakat przedstawiający zajęcia uczniowie podczas tworzenia zakładek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności