AKTYWNE I EKOLOGICZNE DZIAŁANIA PRZEDSZKOLAKÓW Z RODZICAMI
W naszej grupie odbyło się niezwykłe spotkanie z Rodzicami pod hasłem „Zdrowo i sportowo”. Po wesołej zabawie powitalnej w sali, wszyscy przenieśli się na boisko szkolne. Na uczestników czekały tam emocjonujące wyścigi sztafetowe. Rywalizacja była zacięta, a zwycięzcy każdej konkurencji nagradzani gromkimi brawami. Na uzupełnienie energii wróciliśmy do sali, by wziąć udział w warsztatach kulinarnych - tworzyliśmy pyszne, kolorowe wrapy z wykorzystaniem ekologicznych produktów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, sportowego ducha, zaangażowanie i wspaniałą, radosną atmosferę.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!