„ARCHITEKTURA ZGIERZA – TRASH ART 2026”

Ocena 0/5
Uczestnicy i laureaci konkursu z prezydentem miasta Zgierza

W sobotę, podczas Nocy Muzeów w Domu Tkacza, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu techniczno-plastycznego „Architektura Zgierza – Trash Art 2026”, połączone z wernisażem prac pokonkursowych.
W wręczeniu nagród uczestniczyli: prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Dyrektor Muzeum Miasta Zgierza Robert Starzyński oraz Prezes Stowarzyszenie EZG Adrian Skoczylas.
Z naszej szkoły nagrody otrzymali:
Filip Franczak z klasy 6b, Zofia Samodulska oraz Oliwia Cholewińska z klasy 4a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu!

Zdjęcia dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Głowackiego

Galeria zdjęć

Przemówienie dyrektora muzeum nagrodzeni uczestnicy z prezydentem miasta Zgierza wyniki konkursu tras-art organizatorka konkursu i uczennica odbierająca nagrodę Uczestnicy i laureaci konkursu z prezydentem miasta Zgierza
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności