„ARCHITEKTURA ZGIERZA – TRASH ART 2026”
W sobotę, podczas Nocy Muzeów w Domu Tkacza, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu techniczno-plastycznego „Architektura Zgierza – Trash Art 2026”, połączone z wernisażem prac pokonkursowych.
W wręczeniu nagród uczestniczyli: prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Dyrektor Muzeum Miasta Zgierza Robert Starzyński oraz Prezes Stowarzyszenie EZG Adrian Skoczylas.
Z naszej szkoły nagrody otrzymali:
Filip Franczak z klasy 6b, Zofia Samodulska oraz Oliwia Cholewińska z klasy 4a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu!
Zdjęcia dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Głowackiego
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!