W dniu 5 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował akcję Dzień bez plecaka. Kreatywność uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!