SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W KLASIE 1C

Ocena 0/5
Grupa uczniów stoi wokół Mikołaja

Uczniowie klasy 1c, po intensywnym okresie przygotowań do występów i nauki, mieli przyjemność zaprezentować wspólnie z uczniami koła teatralnego spektakl pt. „Dziadek do orzechów”. Po przedstawieniu odwiedził ich Mikołaj, który przyniósł ogromny wór z prezentami. To spotkanie stworzyło wyjątkową atmosferę, wprowadzając wszystkich w świąteczny, radosny nastrój.

Galeria zdjęć

Mikołaj siedzi na krześle, a przed nim leży worek z prezentami Mikołaj rozdaje dzieciom prezenty, w oddali stoja mamy uczniów Uczniowie zgromadzeni wokół Mikołaja Grupa uczniów stoi wokół Mikołaja
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności