TYDZIEŃ ZIEMI W KLASACH I-III

Ocena 0/5
2b obserwacje drzew w ogórdku szkolnym

W minionym tygodniu aktywność uczniów klas I-III skupiona była na obchodach Międzynarodowego Dnia Ziemi. Dzieci dyskutowały na temat kondycji naszej planety oraz zastanawiały się w jaki sposób dbać o nią i chronić jej zasoby. Uczniowie podjęli także szereg działań praktycznych- zakładali ogródki klasowe, obserwowali rośliny występujące wokół budynków szkolnych, projektowali place zabaw, planowali założenie terenów zielonych w naszym mieście oraz tworzyli lapbooki i plakaty uświadamiające konieczność dbania o środowisko przyrodnicze. 

Galeria zdjęć

1a,b projektuje ekostworki 2a zakłada lapbooki  Obietnice dla Ziemi 2b obserwacje drzew w ogórdku szkolnym 2c drugie życie słoika 2d projektuje szkolny plac zabaw 3d zakłada klasowy ogródek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności