W KRAINIE DZIADKA DO ORZECHÓW 

Ocena 0/5
Uczestnice spektaklu Dziadek do Orzechów podczas śpiewania kolendy

Dnia 18 grudnia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwie magiczną, świąteczną krainę. Wszystko za sprawą wyjątkowego przedstawienia pt. „W krainie Dziadka do Orzechów”, które przygotowali uczniowie koła teatralnego, klasy 1C oraz utalentowani wokaliści i tancerze naszej szkoły.

Był to występ pełen baśniowego uroku, dziecięcej wyobraźni i ciepłego, świątecznego nastroju – takiego, który na długo pozostaje w sercu i pięknie wpisuje się w ten wyjątkowy czas.

Przedstawienie obejrzała niezwykle życzliwa publiczność: rodzice, dziadkowie oraz wychowawcy, nagradzając młodych artystów gromkimi brawami.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zmierzyli się z klasyką światowej literatury, a w murach naszej szkoły miała okazję wybrzmieć przepiękna muzyka Piotra Czajkowskiego. Dzieci i młodzież wspaniale wcielili się w swoje role, wkładając w występ całe serce.

Na szczególne uznanie zasługuje także piękna scenografia, która doskonale współgrała z odgrywanymi scenami i potęgowała magiczny klimat przedstawienia.

Młodym, niezwykle utalentowanym artystom serdecznie gratulujemy kolejnego w tym roku szkolnym udanego występu.

Dziękujemy za te wzruszające chwile i już nie możemy doczekać się kolejnych artystycznych spotkań!

Galeria zdjęć na szkolnym FB

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności