„WIERSZE MARII KONOPNICKIEJ W TEATRZYKU KAMISHIBAI "- CZWARTY WYSTĘP UCZENNIC KLASY 2c i 2d

Ocena 0/5
Klasa 1c i goście

Za nami kolejny teatralny występ. Tym razem gościła nas klasa 1c wraz z wychowawczynią panią Magdą. Dziewczynki z klasy 2c i 2d zaprezentowały w teatrzyku kamishibai piękne karty narracyjne do wierszy Marii Konopnickiej pt. Co słonko widziało i Stefek Burczymucha, wykonane przez obydwie klasy. Serdecznie dziękujemy pani Magdzie i dzieciom za miłe przyjęcie.

Galeria zdjęć

Uczennice klasy 2c podczas występu Uczennice klasy 2d podczas występu Klasa 1c i goście
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności