WIZYTA W PSONI KOŁO ZGIERZ
Klasa 6a znów zawitała do PSONI Koło Zgierz. Były warsztaty ceramiczne, muzykoterapia, quiz muzyczny i całe mnóstwo uśmiechu, integracji oraz świetnej zabawy. Niektórzy odkryli talent do lepienia z gliny, inni do śpiewania… Dziękujemy PSONI Koło w Zgierzu za zaproszenie, gościnę i jak zawsze bardzo ciepłe przyjęcie. Uwielbiamy do Was wracać i już czekamy na kolejne wspólne spotkanie!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!