EDUKACJA KLIMATYCZNA Z TEATRZYKIEM KAMISHIBAI W KLASIE 2A i 2B
W bieżącym tygodniu uczniowie klasy 2a i 2b wzięli udział w zajęciach z edukacji globalnej. Podczas lekcji obejrzeli „Opowieść o Czarnym Smoku" autorstwa Joanny Jagiełło, która za sprawą ciekawej i dynamicznej narracji przybliżyła temat zmian klimatycznych na wyspach Kiribati. Dzieci wykonały również plakaty, na których umieściły wykonane przez siebie metanożelki oraz węglożelki, które są największym wrogiem atmosfery Ziemi.
Dziękujemy serdecznie Ośrodkowi Działań Ekologicznych „Źrodła" za podarowane karty narracyjne.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!