KONKURS ORTOGRAFICZNY
Dnia 4 czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 w Zgierzu odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Mistrz Małej Ortografii dla klas II i III pod Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii klas III, drugie miejsce zajął nasz uczeń, Franciszek Kukuła z kl. 3d. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!