LEKCJA PRZYRODY W TERENIE
Klasa 1a wybrała się do pobliskiego parku na lekcje przyrody w terenie. Uczniowie w trakcie spaceru alejkami rozpoznawali gatunki znanych drzew, tropili oznaki nadchodzącej jesieni jak i poznawali gatunki nasadzeń wykorzystywanych do ziołolecznictwa. Lekcja wzbogacona była o obserwacje hotelu dla owadów i jego mieszkańców. Dzieci dowiedziały się w jakim celu budowane są takie konstrukcje oraz jakie owady najczęściej w nich zamieszkują. Na zakończenie spaceru nie zabrakło chwili relaksu i wytchnienia w promieniach jesiennego słońca.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!