TYDZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY RÓWIEŚNICZEJ W SP8
W ramach Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej odbyły się warsztaty z udziałem przedstawicieli Powiatowej Policji w Zgierzu. Poza tym, przeprowadzane były pogadanki, prelekcje, inscenizacje. Pani Malwina Cholewińska zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem „Mam prawo do bezpieczeństwa". Prace konkursowe były wystawione w klasach. Inicjatorem projektu był Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie, pedagog szkolny Joanna Sędzicka oraz p. Magdalena Gabrysiak

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!