PIERWSZAKI NA MEDAL!

Ocena 0/5
reprezentacja naszej szkoły Ola, Kamil i Mateusz siedzą przy stoliku

Ola i Kamil z klasy 1c oraz Mateusz z klasy 1d reprezentowali naszą szkołę w Olimpiadzie Wiedzy Pierwszoklasistów „Już wiem, umiem, potrafię”.

Nasi uczniowie zmierzyli się z wieloma zadaniami z różnych dziedzin i pokazali, że pierwszaki naprawdę dużo już wiedzą i potrafią! Po niezwykle emocjonującej dogrywce wywalczyli świetne II miejsce.

Gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria zdjęć

reprezentacja naszej szkoły Ola, Kamil i Mateusz siedzą przy stoliku Ola, Mateusz i Kamil po odebraniu dyplomów i nagród stoją z Panem Prezydentem miasta i organizatorami konkursu Uczestnicy, organizatorzy i Prezydent Miasta Zgierza na tle napisu Już wiem, umię, potrafię
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności