WYCIECZKA DO ARBORETUM SGGW W ROGOWIE
Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w wycieczce do Arboretum SGGW w Rogowie. Dzieci miały okazję podziwiać wiele gatunków drzew, krzewów i kwiatów z różnych stron świata. Podczas spaceru po ogrodzie uczniowie poznawali ciekawostki przyrodnicze oraz zasady ochrony roślin i środowiska. Dodatkową atrakcją było pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz zwiedzanie Muzeum Leśnictwa. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń oraz nowych wiadomości o przyrodzie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!