WYCIECZKA DO ARBORETUM SGGW W ROGOWIE

Ocena 0/5
Uczniowie pod pomnikiem Książki w Strykowie

Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w wycieczce do Arboretum SGGW w Rogowie. Dzieci miały okazję podziwiać wiele gatunków drzew, krzewów i kwiatów z różnych stron świata. Podczas spaceru po ogrodzie uczniowie poznawali ciekawostki przyrodnicze oraz zasady ochrony roślin i środowiska. Dodatkową atrakcją było pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz zwiedzanie Muzeum Leśnictwa. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń oraz nowych wiadomości o przyrodzie.

Galeria zdjęć

Uczniowie zwiedzają Muzeum Leśnictwa Uczniowie pod pomnikiem Książki w Strykowie Dzieci zwiedzają arboretum Dzieci podczas pieczenia kiełbasek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności