PŁYWACY Z SP 8 MUKS ZGIERZ BŁYSNĘLI W SKIERNIEWICACH!
W dniach 2–3 czerwca 2025 nasi młodzi reprezentanci z SP 8 MUKS Zgierz wzięli udział w Drużynowym Wieloboju Pływackim dzieci 10–11 lat oraz II rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 lat, które odbyły się na pływalni NAWA w Skierniewicach. W zawodach wystartowało 276 zawodników z 14 klubów – a my wracamy z medalowym workiem sukcesów!
Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu FB SP 8 Zgierz.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!