XXVII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH
Dzisiaj w naszej szkole odbył się XXVII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich. Głównym celem turnieju było rozwijanie zainteresowań matematycznych, popularyzacja tego przedmiotu wśród najmłodszych oraz wyłonienie talentów logicznego myślenia. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wysokim poziomem wiedzy. Po podliczeniu wszystkich punktów przez komisję konkursową z dumą ogłaszamy wyniki:
I Miejsce: Alan Mielnik SP 12
II Miejsce: Michał Krygier SP 12 oraz Filip Błaszczyk SP 1
III Miejsce: Michalina Moneta SP 11
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu! Wasza wiedza i umiejętności zasługują na wielkie uznanie. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz przygotowanie dzieci do matematycznych zmagań.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!