KARTA ROWEROWA

Ocena 0/5
zdjęcia przedstawia rower na placu manewrowym przy SP8

W poniedziałek 25.06.2026 r. klasy 4 przystąpiły do egzaminu na kartę rowerową, który odbył się w miasteczku rowerowym na dziedzińcu szkoły. Egzamin został przeprowadzony przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu. Pogoda dopisała, a całemu wydarzeniu towarzyszyła miła atmosfera. Uczniowie, którzy zdali egzamin, już wkrótce staną się pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego i otrzymają swój pierwszy ważny dokument w życiu – kartę rowerową.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności